דילוג לתוכן

סיקור מירוץ 4 בליגת RotaX30

by ב- 07/08/2018

חמסין אוגוסט ובמיוחד השרב בבית-שאן לא הרתיע את 14 נהגי קארטינג שהתיצבו ביום שישי (3/8/2018) בשעה 14:00

למירוץ מספר 4 בליגת RotaX30 במסלול מגה קארטינג בבית שאן.

המסלול שאורכו 580 מ' נחשב למסלול טכני המשלב פניות 'היירפין' חדות עם ישורת ארוכה ומס' נקודות נוחות לבצוע עקיפות.

המירוץ התנהל בכיוון "הפוך" נגד כיוון השעון ובשיטת מדידת זמנים—חצי גמר—גמר.

מדידת הזמנים לקאדטים מסתימת כאשר אריאל אלקין קובע את הזמן המהיר ביותר (33.144 שנ') ואחריו ים פינטו ודניאל מועלם.

במדידת הזמנים של קטגורית ג'וניור/סניור רועי פלדמן מסיים ראשון בזמן 32.421 שנ', אולג טלייב מסיים שני בהפרש של 5 מאיות שניה(!), דור טסלר מסיים שלישי.

בין הג'וניורים הראל שער (32.887 שנ') שזה לו המרוץ הראשון מקדים את בן פינטו . קאדט

הזינוק לחצי הגמר (15 הקפות) עובר כהלכה כאשר אריאל שומר על מיקומו הראשון ודניאל מועלם עוקף את בן פינטו מיד אחרי הזינוק. בן פינטו לא מוותר ונצמד אל דניאל על מנת להחזיר לעצמו את המקום השני. לאחר מספר נסיונות, בן מצליח לעקוף את דניאל בההקפה השלישית. דניאל פורש עקב תקלה ובר זקרבסקי מתקדם למקום השלישי. אופיר שמעוני מסיים רביעי ומושיקו ירוחם חמישי.

במקצה הגמר (20 הקפות) סדר הזינוק נשמר לאורך מספר הקפות, אך לאופיר שמעוני יש שאיפה להגיע לפודיום ולאחר מאבק עיקש מצליח לעקוף את בר זקרבסקי ולהתמקם במקום השלישי. בהמשך יעקוף דניאל את בר תוך כדי בצוע עברה של דחיפה חזקה מאחור, בשל כך דניאל קבל עונש של הורדת מיקום . אריאל אלקין מסיים ראשון תוך הפגנת נהיגה וירטואוזית, ים פינטו שני ואופיר שמעוני שלישי.

ג'וניור/סניור

במהלך הזינוק לחצי הגמר (20 הקפות) אולג טלייב עוקף את רועי פלדמן ומתמקם במקום הראשון. חן אידו, נהג מיני, מצליח לעקוף את דור טסלר וג'ניה זקרבסקי לאחר מגע ביניהם. אולג חוצה ראשון את דגל השחמט מבין הסניורים, כאשר רועי פלדמן שני ודור טסלר שלישי. בג'וניורים בן מסיים ראשון והראל שני.

אולג טלייב מזנק ראשון למקצה הגמר (25 הקפות), רועי פלדמן שני, והם שומרים על מקומם עד לסיום. דור טסלר מצליח לעקוף את חן אידו, נהג המיני, ובן פינטו הג'וניור בדרך למקום השלישי על הפודיום. ראוי לציון חן אידו , אשר עקב גילו הצעיר נוהג על מנוע מיני מוחלש לעומת הסניורים אך מצליח להתברג במרכז הגריד. הראל שער נהג ג'וניור שזה לו המרוץ הראשון בקארטינג, מפגין נהיגה מעולה, במיוחד ביחס לנסיונו המועט (אולי זה גם בזכות העובדה שהוא נעזר בקארט וחליפת המרוץ של נהג הקארטינג המוכשר דביר בלנגה) ומצליח לעקוף את ג'ניה זקרבסקי ממש לפני דגל השחמט.

להורדת הסקירה – סקירת מרוץ מספר 4 ליגת רוטקס

גלריית תמונות באדיבות שני צברי:

התגובות סגורות.

%d בלוגרים אהבו את זה: